Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Microlab Solo 6c defect


Vizitator georgebuc1

Postări Recomandate

Vizitator georgebuc1

    Salutare tuturor.

Apelez la dvs , pentru ca vreau sa repar amplificarea dintr-un sistem de boxe active Microlab Solo 6c.

Problema mea: de la boxa activa de la Microlab Solo 6c nu boxele nu se mai aud.

Am desfacut difuzorul din boxa activa , pe unul din colturile placii de la amplificare cred (nu ma pricep la electronica), am vazut o arsura de marimea a doua boabe de orez si miros intepator specific.

Acum 2 luni sa zic, au fost niste caderi de curent in zona ( cadere de 10-15 sec, revenire 1 min...chestia asta de vreo 4-5 ori in noaptea respectiva)

Doresc sa repar sistemul la cineva din Bucuresti ,in functie de ce credeti de cuviinta (reparare,inlocuire, s.a.m.d)

  Metode de contact: [email protected] , YM: [email protected] ,PM

  Multumesc.

Editat de georgebuc1
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Zile populare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări