Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cu ce program se deschide


vergil

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • vergil

    4

  • em2006

    2

  • dan-a2

    1

  • miron1947

    1

Zile populare

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Poate nu am explicat cum trb .Le-am dezarhivat , apoi am incercat să le deschid cu , MSorld , LibreOffice , Miccrosoft Office document Imaging , Windows picture and fax viewer .La dumneavoastra sa deschis ? Dacă da , la mine de ce oare nu vrea ?Mai pun odata fişierele care nu se deschid . E arhivat de mine .Multumesc .

Link spre comentariu

Windows picture and fax viewer

Cu acesta sau cu Paint.

La dumneavoastra sa deschis ? Dacă da , la mine de ce oare nu vrea ?

Ultimele atasate de Dvs. sunt pentru alt sistem de operare(Mac).Pentru Win sunt acestea.post-14622-139829295197_thumb.jpg
Link spre comentariu
  • 3 săptămâni mai târziu...

Sub sistemul de operare Mac OSX fisierele cu caracterele punct inainte sunt ascunse. Ele contin un preview al documentului cu acelasi nume la cere se concateneaza secventa ._ (punct linie coborata). Informatia de interes ramane in fisierele principale. In cele doua fisiere se gaseste cate o imagine 1 bit tiff de 300 dpi (cam mica rezolutia pentru cablaj dar suficienta).Ti-am facut un fisier pdf cu imaginile de acolo daca le vrei printate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări