Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

6S33S - se


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • 3 săptămâni mai târziu...

asteptam continuarea... sunt curios cum va arata la final, oricum acometrele alea fac toti banii, plus montajul inspirat care le pune in valoare.arata impresionant in poze, insa in realitate cred ca e si mai impunator.la final poate ne vei invita la o auditie,oricum pana atunci ,cum zice americanul - "keep up the good work!" :aplauze

Link spre comentariu

asteptam continuarea... sunt curios cum va arata la final, oricum acometrele alea fac toti banii, plus montajul inspirat care le pune in valoare.arata impresionant in poze, insa in realitate cred ca e si mai impunator.la final poate ne vei invita la o auditie,oricum pana atunci ,cum zice americanul - "keep up the good work!" :aplauze

Nu am cum sa te invit la auditie. Nu sunt ale mele. Le fac pentru un prieten...Le va duce acsa si gata.
Link spre comentariu

Ma onoreaza invitatia ta , si apreciez in mod deosebit acest fapt , dar din pacate nu pot veni pana la Cluj , si nici in viitorul imediat....daca vii in Bucuresti voi face eu cinste cu ulei de sarpe , ca doar avem prieteni comuni si avem pasiuni comune !Dar tot sunt invidios , te rog pune un film pe YouTube si link-ul lui pe forum , inainte de livrare catre fericitul beneficiar !Poti estima cumva numarul total al orelor de manopera ?Va urez auditii placute si succes in constructii de calitate !

Link spre comentariu
Vizitator viobio

Dar hai rapid ca dupa ce sunt gata salut, nu vor mai fi la mine. Valabil si pentru Iora.

este posibil sa ajung eu la Cluj,saptamina viitoarede data asta fac eu cinste,am zis primul!!!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări