Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Meteo in ultimul timp


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 265
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Acum 22 ore, BRANCA a spus:

 Da,da...E bună şi-o grindină,dar numa pentru ştirişti!

 La prima ploaie în Severin de după dezastrul din 13 iulie oamenii au ieşit speriați şi au pus pături pe maşini!!

Personal am scapat o data cu masina neindoita prin fuga, pur si simplu am fugit din calea grindinei desi nu era masina care sa merite, s-a dat la pret de fier vechi deoarece avea acte incomplete.

Link spre comentariu

 Ăla se cheamă "izopren"...E cam îngust ca lățime şi nu prea lung,ar trebui mai multe bucăți.

 Ne-a topit aseară o furtună la țară,de pe la 22 la 3 a.m.A plouat torențial!Unde e uscat porumbul "ajută" ca tămâia la mort!

 Ce mă enervează la ploile astea,când suntem în sat,e căderea curentului electric.Dau doi,trei stropi şi acesta dispare subit!Nu înțeleg ce dracu se întâmplă,că e chestie "curentă"!Pana a durat până azi la amiază!!

 Şi apropo,a cam plouat în tot județul MH...

Editat de BRANCA
Link spre comentariu
Acum 19 ore, BRANCA a spus:

Dau doi,trei stropi şi acesta dispare subit!Nu înțeleg ce dracu se întâmplă,că e chestie "curentă"!Pana a durat până azi la amiază!!

 Şi apropo,a cam plouat în tot județul MH...

Era un film a lui Kusturica "Pisica Alba Pisica Neagra" unde actiunea se petrecea prin zona ta dar pe malul celalalt unde erau un "bar" care avea in fata un stalp de telefon care-l udau cu o galeata ca sa mearga telefonul. poate e o chestie de geografie. ("Pitbull Terrier")

RR

 

Editat de roadrunner
Link spre comentariu

 merck.Doamne feri de aşa ceva!Grindina de la Răscoleşti e mică,față de cea căzută la vecini,adică în Izvorul Bârzii!

 Lăptăreasa noastră ne-a spus că i-a făcut praf grădina de legume,pomii şi via.În curte are o căruță de frunze de viță de vie şi de struguri,căzute pe jos...

 Ambele localități sunt la cca 4-5 km de Severin şi scăpaseră de grinda cumplită din 13 iulie,cea cu peste 1000 de parbrize sparte...

Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări