Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Meteo in ultimul timp


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 265
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Acum 15 ore, Sharky a spus:

 

 

Bil gheiț zice ca nu putem planta copaci ca sa salvam planeta. Tipa explica de ce. Trebuie ceva mai eficient.

 

 

Poate nu salvam planeta da macar am putea impaduri la loc ce am taiat.Se pare ca nici atata lucru nu fac oamenii

Link spre comentariu

Atit timpannual-vehicle-miles-tra.jpg cat facem asta, banuiesc ca e valabil peste tot, iar masina a crescut de la o tona la doua tone.

Sau astaScreenshot-from-2024-07-10-18-59-56.pngla ce sa asteptam?

Cat ar trebui sa dureaza panourile solare si bateriile? sa putem face astea fara sa facem asta.Screenshot-from-2024-06-23-21-22-52.png

Link spre comentariu

Ah da. Bine punctat. Faimoasa arma meteorologica. Dar cum sistemul lui Putin e corupt s a furat la material.

In loc de grindina cat oul de strut si vijelii fantastice a iesit fix ce se întâmplă in fiecare an.

Link spre comentariu

 N-ați pus pe lista furtunilor Severinul...Taman azi îmi spunea o rudă că au treabă cu asiguratorii.Le-a intrat apa în casă!Noroc că nu locuiesc acolo.

 Casa este într-una din rarele zone aleoraşului cu risc de inundație.

Da' ce naiba protecție au gândit ăştia când au refăcut canalizările că apa,ca să intre în casă,trebuia să depăşească 1-1,5m!!

Link spre comentariu

Este irelevant cit arata, azi trebuie sa termin poarta de la strada, pe la ora 13 nu puteam tine mina pe metalul care a stat la soare, pe probate la 50C tin mina pe el vreo 8-10 sec fara probleme, asta frigea efectiv, temperatura la umbra a fost 34C indicat de un termometru cu alchool, am renuntat sa mai fac ceva pina dupa ora 19...

Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări