Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Problema retea electrica


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Pana acum, dauna pe care ar trebui sa o recuperez este de 5016.99 lei. In afara de asta am mai cumparat (la urgenta) o combina frigorifica - se strica mancarea (alti 1800 lei) si piese pentru un nou tablou electric (peste 1000 lei). Asta este, noi sa fim sanatosi.

Panoul va arata cam asa: 

 

panou.thumb.jpg.12dfdc81a02dcec3d4d4a05d62d08156.jpg

 

Intrebare: sina se prinde de tabla aia din spate doar cu suruburile autofiletante din poza? La panoul vechi asa era.

 

suruburi.thumb.jpg.40fc357c523d97f92500790ba5d42e28.jpg

 

Link spre comentariu

Nici macar. Sa fie acolo, mai lucrez prin zona si nu am alte prize. S-ar putea nici sa nu le pun pe toate. In schimb mai montez una in exterior, numai pentru laserul pe care-l pun de Craciun, sa nu mai stau cu usa tabloului deschisa.

Link spre comentariu
Acum 21 ore, yo9hrb a spus:

Pana acum, dauna pe care ar trebui sa o recuperez este de 5016.99 lei. In afara de asta am mai cumparat (la urgenta) o combina frigorifica - se strica mancarea (alti 1800 lei) si piese pentru un nou tablou electric (peste 1000 lei). Asta este, noi sa fim sanatosi.

Panoul va arata cam asa: 

 

panou.thumb.jpg.12dfdc81a02dcec3d4d4a05d62d08156.jpg

 

...............

Al meu, la locuinta actuala, arata asa

nu stiu de ce apare rotit!

 

Tablou.jpg

Editat de Marele Savant
Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări