Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Vor scoate pacanelele din centrele oraselor?


Ovidanie

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Am discutat cu o tipa care lucreaza la un cazino. Zice ca frecvent are incasari de 100.000 lei pe tura de 12 ore, asta ar veni cam 20000 euro. Asta e la un cazino de cartier, dintr-un oras de provincie, cum este Suceava, unde cred ca sunt  6 cazinouri si sali de jocuri...cate or fi.

Link spre comentariu
  • 3 luni mai târziu...
La 09.10.2023 la 0:31, cdinu332 a spus:

Este fierar betonist sau dulgher, nu mai tin minte care dintre ele. 

Posibil ambele.

8000 lei? Nu este deloc mult ca sa lucrezi ca fierar-betonist,pe timpul verii ai program de 12 ore din care 1 ora pauza de masa,,,! Si fierul-beton cu care lucrezi...?? Nu mai vorbim de temperaturile suportate..! 

Link spre comentariu

Mi-a spus cineva ca a auzit la TV ca din luna iunie chiar vor scoate pacanelele in extraurban. Si tot  acel cineva mi-a mai spus ca Ungaria, Polonia, Bulgaria, nu au pacanele. Au cazinouri, dar nu si pacanele.

Editat de Ovidanie
Link spre comentariu

Am mai auzit-o...

Eu nu cred sa se intample pana in luna Iunie. Sa zicem ca asa ar fi,,,

In extra-urban trebuie schimbate PUZ-uri si facute o sumedenie de schimbari in hartii. Pe langa astea, legea trebuia de mult publicata.

Deocamdata ramane sa capitolul auzenie si asa ramane.  Dupa mine, le-as pune Pe Varful Toaca, ca sa nu zica careva ca le interzic.

 

Link spre comentariu
  • 4 luni mai târziu...



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări