Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Vor scoate pacanelele din centrele oraselor?


Ovidanie

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Gemini:  

Termenul "wenge" se referă atât la o culoare, cât și la un stil.

Culoarea wenge este un maro închis, bogat, cu nuanțe de negru și dungi subtile mai deschise. Este adesea descrisă ca fiind similară cu ciocolata neagră sau cu cafeaua tare. Culoarea wenge este apreciată pentru aspectul său elegant și sofisticat și este adesea folosită în designul interior pentru a crea o atmosferă dramatică și luxoasă.

Stilul wenge se caracterizează prin utilizarea lemnului de wenge în mobilier și alte elemente decorative. Lemnul de wenge este un lemn dur tropical, dens și rezistent, cu o textură bogată și un model distinctiv de dungi. Mobilierul din wenge este adesea simplu și modern, cu linii curate și o formă minimalistă. Stilul wenge poate fi elegant și rafinat, dar poate fi și cald și primitor, în funcție de context.

Link spre comentariu

Da, dar forumul nu primeste bani pt. reclama asta? 

reclama.jpg

**********************

Plus ca mai aflam lucruri noi, l-am intrebat pe G. pt ca nu am auzit in viata mea acest cuvant.

Sa fie primit:

stejar.jpg

Editat de dumitrumy
Link spre comentariu
  • Administratori
Acum 13 minute, dumitrumy a spus:

Da, dar forumul nu primeste bani pt. reclama asta? 

 

Depinde, daca nu da nimeni click pe ea nu primeste nimic, daca cineva da clic primeste 1-2 centi

Link spre comentariu

 doru3160.Clar că nu merită,da' Doamne feri să ai tu sau cineva din familie microbul!De asta ar trebui îngrădite,ca să nu producă efecte sociale nedorite.

 Aşa,teoretic,e uşor să zici că te poți feri uşor,dar dacă eşti "virusat" te comporți fix ca drogatul!

Link spre comentariu
Acum 8 minute, BRANCA a spus:

Aşa,teoretic,e uşor să zici că te poți feri uşor,dar dacă eşti "virusat" te comporți fix ca drogatul!

Ai auzit pe careva dus cu forta la pacanele, ca sa se viruseze? Eu nu. Atata vreme cat e alegerea lor, sa fie sanatosi. Si betivani vad des, dar pt asta nu vad crasme inchise. De fumat nu mai zic, dar se fabrica tigari. Drogurile se vand la colt de strada. Deci, despre ce vorbim?

Am pus educatia pe butuci, si acum dam vina pe pacanele.

Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări