Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Papagali mioritici de youtube


Postări Recomandate

5 minutes ago, Elservius said:

Probabil că nu toți sunt experți de înaltă clasă la chimie; nici măcar la cea anorganică.

După a mea părere, dacă cineva care pronunță "H2O" nu pricepe care-i "legătura", are dreptul doar să bea H2O nu să și arunce cu ea în capul altora pentru a le provoca daune !
Greșesc ?
 

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

2 minutes ago, BRANCA said:

Primarii ar trebui să nu le dea aprobări!

 Suntem şi noi slabi findcă nu organizăm contramanifestații ca purtători legali de pu*ță şi iubitori de femei!

Primarii sunt aleși de noi. Adică ne reprezintă interesele !
Ce te oprește să organizezi o demonstrație publică în care să arăți cum se face un sex dacic, tradițional între un bărbat și o femeie ?
Să convoci ceva persoane care să prezinte public o felație tradițională & Co.


 

Link spre comentariu
Acum 15 minute, BRANCA a spus:

Se vede că eşti mai nou pe forum,eu sunt cu handicap,altfel,find pensionar,aş fi ieşit la orice "contră"!!

n-are legatura cu handicap-ul postarea are legatura cu indignarea.

cu ce e mai "anormal" un homosexual care munceste onest si plateste taxe ca si tine? are mai multe drepturi decat ai tu ca cetatean? crezi ca pe el nu-l uda ploaia asa de tare ca pe tine? sau poate crezi ca nu e demn de respect?

 

RR

Editat de roadrunner
Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări