Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Papagali mioritici de youtube


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 271
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Sincer, decât să ajungă dementul de Trump președinte, dacă aș fi american, l-aș vota pe Biden chiar și paralizat fiind.Când îl văd pe Trump, parcă văd satana în persoană, un om  mai dezagreabil chiar prin simpla prezență n-am mai văzut.

Minte de îngheață apele, iar cei care îl admiră n-au mai multă minte decât cei care o admiră pe șoșoaca noastră.....

Eu nu știu cum e posibil ca un om deja condamnat de un tribunal să poată fi chiar și nominalizat pentru alegeri prezidențiale....

Link spre comentariu

 validae.Nu sunt fan Trumpy,dar de când a câştigat preşedenția înainte,democrații n-au avut altă grijă decât să-l submineze şi să-l discrediteze.Am şi impresia că s-au folosit de inşi din organele statului ca să-i dea în cap "democratic"!

Link spre comentariu
Acum 18 minute, validae a spus:

Repet, un astfel de om, într-o lume normală nu ar mai avea dreptul nici să candideze....să-ți amintesc episodul cu revolta cauzată de el, în urma cărora au murit oameni ???

Nu el a cauzat revolta, ci serviciile! Am pus eu link cu video pe YT in care baietii cu ochi albastri au fost luat la intrebari si nu stiau ce sa spuna. 

Am amic, medic in US, care mi-a zis: daca iese Trump, serviciile cauta sa declanseze razboi civil pentru a-l putea elimina pe Trump de la putere. 

Curios ca in Franta tot acelasi c_cat cu razboiul civil se mananca de catre sustinatorii lui Micron, basca ca in Franta populatia nu detine arme ca in US. Unii de la butoane nu-s fericiti daca se schimba bidoane, macrouri si urSULE!!!

 

 

 

 

Editat de merck
Link spre comentariu
23 minutes ago, validae said:

dacă aș fi american, l-aș vota pe Biden

Dacă în România manipularea televizată mai este încă contracarată de o discuție intre oameni în parc, la cărciumă sau pe marginea șanțului la un spart de semințe, in SUA îndobitocirea în masă cauzată de izolarea cetățenilor nu are leac.
Vitele mai trag o băsină în comun când merg pe marginea apei să bea apă, prin anumite zone din SUA vecinii nici nu se mai salută dând măcar din cap.

Link spre comentariu

Nu știu dacă este cineva care chiar joacă cu toate cărțile pe față/masă, dar oricum, după părerea mea, Trump este mai dezinvolt și se autocenzurează mai puțin, nefiind chiar atât de ascuns și de multe ori neputându-se abține.

 Iar în privința "serviciilor" , în mod sigur și el este foarte puternic protejat, din moment ce încă este în viață ținând cont ce entități cu puteri enorme a supărat și sfidat.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, validae a spus:

Repet, un astfel de om, într-o lume normală nu ar mai avea dreptul nici să candideze....să-ți amintesc episodul cu revolta cauzată de el, în urma cărora au murit oameni ???

Sa mai zicem ca si noi am ales un presedinte care a chemat minerii sa planteze panselute in capitala?

Ce e de mirare ca la peste 300 mil cati americani sunt, au ramas sa aleaga intre doi bosorogi. Toti imbatranim, dar omul trebuie sa-si cunoasca limitele. 

Link spre comentariu

Trump a fost ales de un numar mare de americani, ca o reactie la binefacerile democratilor din guvernarile anterioare, atitudinea sa a deranjat , inclusiv discursurile de la o.n.u, multi americani au fost revoltati vizavi de fraude, mai ales cele cu votul prin corespondenta , unde au sosit pachete de voturi care contraziceau matematica elementara....oricum pentru cei pro sau contra le sugerez sa caute un video clip din 1986 "Land of confusion"-Genesis, are cateva mesaje de actualitate, inclusiv finalul.

Link spre comentariu
Acum 22 minute, ex.escu a spus:

oricum pentru cei pro sau contra le sugerez sa caute un video clip din 1986 "Land of confusion"-Genesis, are cateva mesaje de actualitate, inclusiv finalul.

Eu consider ca ambii mosnegi ar trebui sa fie un capitol inchis pt functia de presedinte. Ce au facut, justitia si istoria ii va judeca, dar acum sa se duca naibii acasa, si sa lase tinerii sa preia stafeta.

Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări