Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

parte carcasă metalică tv samsung ue40f6400ak


Postări Recomandate

cumpăr parte carcasa metalica tv samsung ue40f6400ak (partea pe care se montează baretele led), folia dispersoare albă care este lipita peste baretele led pe partea metalica, conectorul care face conexiunea intre baretele led si conectorul flex care face conexiunea intre baretele led si sursa smps.acestea au fost distruse in urma unei intervenții ,,criminale,, in valoare de 600 lei ptr o durată de viata a reparației de 3 zile. este modelul cu 7 barete led ( 8+5 led/ baretă)

20220522_143509.jpg

20220522_140620.jpg

20220522_140830.jpg

Editat de quadrall
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

din pacate nu am nimic,am doar sursa si placa digitala din 40f5300 ,sursa a folosit 14 barete,7 barete x 5led 3v,7 barete x8led 3v ,

7x 2013svs40f r

7x 2013svs40f l

panelul a fost cy-hf40bgsv1h

sursa bn44-00645a

 

Editat de iuliantv
Link spre comentariu
  • 2 săptămâni mai târziu...
Acum 30 minute, quadrall a spus:

Super, cum putem proceda sa intru in posesia lor ? De la dv am mai luat piese, cred ca era in era trafurilor de linii tv.

Dar eram mai tineri! Ultimele 1000 de trafuri de linii le-a luat cineva care face garduri electrice pentru animale.

Daca sunteti din Constanta este cred usor fiindca in fiecare zi sunt curse de autocar Fany.

Link spre comentariu
Acum 17 minute, Toni Marginean a spus:

Dar eram mai tineri! Ultimele 1000 de trafuri de linii le-a luat cineva care face garduri electrice pentru animale.

Daca sunteti din Constanta este cred usor fiindca in fiecare zi sunt curse de autocar Fany.

Din Cta sunt dar nu prea stau in Constanta marea parte a timpului. Puteti pune la curier ?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări