Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cine este vinovatul?


Postări Recomandate

Acum 16 ore, DjLeco2021 a spus:

  Cam mare viteza. Imi pare ca a ciupit si putin din contrasens, de aia a fost agatat.

Exact! Vinovatul este soferul masinii din care se filmeaza, fara dubii!! Viteza mare pentru acel sector de drum ingust, noapte, mai si intra cu un sfert de masina pe contrasens........de aia l-a agatat camionul!!!

Link spre comentariu
Acum 20 ore, merck a spus:

Am o nelamurire de foarte mult timp, de ce claxoneaza al doilea? Primul il claxoneaza ca sa ii arate ca a gresit, dar al doilea de ce claxoneaza dupa???

https://www.facebook.com/reel/1549436975971570

Pai esti in Romania. Daca ii atragi unuia atentia ca a gresit cu consecinte grave, ala te injura.

 

Ma duc des pe un drum intortocheat de munte. De multe ori ma întâlnesc cu masini care pe jumate sunt pe contrasens pe viraje la stanga.

 

De fiecare data ii claxonez lung, ca la nunta. Unii raspund, pe semne ca i am deranjat.

 

Asta e nivelul tarilor necivilizate.

Un prieten din Albania imi spune ca de claxonezi acolo iese ala cu bata la tine. Nu contează ca era sa muriti in ceva accident stupid 2 secunde mai devreme.

 

 

Tot pe aceeasi mentalitate mergeam cu bicicleta, pista ocupata de un audi. Un prieten ii spune copilului de la volan, trage te rog mașina ca e pista de biciclete.

 

Asta raspunde persiflat, ce iti trebe? N ai luat bataie de mult?

 

Pus amandoi pe rozi pe mana si rabatat oglinzile manual, atat am apucat ca a plecat in tromba. Uitasera portia de bataie cuvenita noua acasa s o grăbit sa ne o aduca...

Link spre comentariu
Acum 10 ore, merck a spus:

Motivul real al dobitocului cu camionul a fost ca i se termina programul si a taiat curba ca sa intre in parcarea de pe partea stanga a lui. Nu ca ar fi fost el atent si a evitat......... El nu a evitat de fapt nimic, tinta lui era acea parcare de pe dreapta celui care filmeaza!!

Link spre comentariu

Nu sta dupa toți săracii....

Asta e echivalentul filtrării traficului, varianta cu suv.

 

Apropos de filtrat, veneam de la lac, au "filtrat" niste moto pe contrasens cu tupeu, au dat nas in nas cu un camion care abia incapea de masini. 

 

Sa vezi cum au dat gusterii inapoi...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări