Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cine este vinovatul?


Postări Recomandate

Acum 5 ore, Sharky a spus:

Nu vreau sa polemizez despre papagalul ala. Dar e drept ca e singurul care mai comenteaza impotriva aberatiilor venite de la legebetei si alte prostii europene.

Ai uitat Șoșoaca... 😅

Link spre comentariu

 La ultimul accident se toacă frunza că "a depăşit pe dreapta",da' eu mă întreb ce caută balta pe drum??E normal aşa ceva?

 Cu anii buni în urmă,pe A1,un inchi de-al soției a vrut să intre la OMV,cam pe la km 50.A încetinit şi a trecut printr-o baltă,ca să iasă în dreapta.Acolo a rămas,findcă sub apă era ditai groapa!

L-au cărat cu platforma...Maşină aproape nouă...

Link spre comentariu
Acum 3 ore, BRANCA a spus:

 La ultimul accident se toacă frunza că "a depăşit pe dreapta",da' eu mă întreb ce caută balta pe drum??E normal aşa ceva?

Omiteți o chestiune importantă, anume FAPTUL CĂ balta era pe acostament, unde este permisă staționarea dar nu și circulația!

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Sharky a spus:

https://www.facebook.com/share/v/th8P54TxRBVnJuvQ/

Ce e de ras e ceata de tâmpiți din comentarii care spune ca autorul trebuia sa cedeze.

Cum sa fie de ras asa ceva??? ESTE TRAGIC!!! Cu dobitocii aia ne intalnim in trafic!!! 

Am mai zis: numarul de idioti/tampiti la volan creste vertiginos si oricat am incerca in viitor nu vom mai putea sa ii ocolim. Ne asteapta vremuri grele!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări