Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cine este vinovatul?


Postări Recomandate

Acum 12 ore, doru3160 a spus:

Afara nu prea am timp sa-i vad, mai ales ca astia cu tir au postul de conducere inalt, fata de autoturisme, dar in oras, daca aveam cate 100 lei pt fiecare sofer care vorbea, se uita, sau chiar tasta mesaje sau naiba stie ce scria idiotul acolo, acum il bateam pe umar pe Tiriac. Culmea e ca si femei vad multe cu telefonul in mana, si ai zice ca femeile sunt mai corecte in trafic. Toate pana la telefon.

 

Buna

Poi femei care se machiaza la volan ati vazut?

Sunt si din astea.

Spor

Alex

Link spre comentariu

Anul trecut aseptam pe cineva la iesirea din Suceava catre Gura Humor.Eram pieton, stateam pe dreapta.Chiar inainte de Zidul Mortii (cine cunoaste zona).

Am stat vreo jumatate de ora (acolo "vin in 5 minute" inseamna juma de ora).

Statistica:din 50 de masini monitorizate, in 23 erau femei la volan.Din astea 23, 15 vorbeau la telefon.

QED.

Link spre comentariu

si asta pus de tine se incadreaza, dar ma refeream la ala care a sarit la trambulina in sensul ala giratoriu.

asta a fost ca-n bancul ala cu "ce-i trece prin cap unei muste cand se loveste de parbriz?  curul"

RR

Editat de roadrunner
Link spre comentariu

aia cu cabina Rosie m-am adus aminte de masina lui Fred si Barney (sau de cascadorii rasului)

ma gandeam la feeling ala cand i-a retezat coloana de la volan si a inceput sa miste usor de volan dintr-o data plus ca astia nu poarta centuri.

RR

Editat de roadrunner
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări