Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cine este vinovatul?


Postări Recomandate

Ala de pe banda 2 trebuie sa acorde prioritate celor ce circula pe prima banda, nu are dreptul sa iasa din sens intersectand ca bizonul celelalte benzi iar masina politiei nu a facut nimic gresit, nu esti obligat ca din moment ce te-ai incadrat pe prima banda sa folosesti prima iesire.  

Le:

Mi-a placut comentariul idiotului ce afirma ca daca cel de pe banda doi semnalizeaza sa iasa, cel de pe banda unu este obligat sa-i acorde prioritate.:rade:

Editat de AlpHs00
Link spre comentariu

Imi aduc aminte cazul  respectiv. Oricum atunci au iesit parca si colegi de-ai lui sa-l critice.

Lasand la o parte faptul ca aici a fost implicata politia, putea fi orcine pe prima banda, chiar si o trotineta, ametitul de pe banda 2 nu a respectat legea. Iar ca el sunt multi  habarnisti cu talente de soferi.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Sharky a spus:

PÂrțea asa i a luat la unu carnetu.

Actorii erau fix invers ca pozitie.

Pai PÂrțea are un fix ca nu trebuie sa intrii in sensul giratoriu cat timp sunt masini in sensul giratoriu. Si asta invoca el acum cand s-a schimbat de un an regulile de circulatie in sensul giratoriu, ca chiar daca el este pe banda 2 in sensul giratoriu, nu ai voie sa intrii in sensul giratoriu, ca masinile din sensul giratoriu au prioritate. 

 

Aici clar masina politiei a comis o ilegalitate:

https://www.facebook.com/reel/346141125189627

Editat de merck
Link spre comentariu
Acum 1 oră, icar a spus:

Nu cred ca masina mica s-ar fi turtit in asemenea hal, de la o cisterna din tabla, fie ea si plina. Apoi ar fi crapat si cisterna, zic io...

S-o fi chinuit careva sa aranjeze filmarea aia... Cred că se și câștigă mult cu asa ceva. 

 

Eu la altceva ma uitam. Cu câtă inversunare  ăla făcut afiș a virat la stânga, prin fața  camionului, deși era pe banda obligatoriu înainte. Și nici nu s-a lăsat, și-a făcut damblaua. 

Altul urât...poate ăsta nu e fake. 

https://www.facebook.com/share/v/EckmbrwaGF9mybGk/

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări