Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Teletech lcd 22855


69uzi

Postări Recomandate

17mb45-3 v2 placa de baza, am nevoie de un dump.Memoria este scrisa numai cu 00 si cand porneste da volumul la minim.Clientul zice ca s-ar fi jucat copiii la telecomanda.

Editat de 69uzi
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • 69uzi

    10

  • bobo

    4

  • dan cod

    4

  • stefanpecsi

    2

Top autori în acest subiect

Cu bateria scoasa la telecomanda face la fel,butoanele sunt pe placa curatate cu alcool si spray contacti face la fel.M-am dus cu gandul la dump, defectul a aparut dupa ce copiii s-au jucat la telecomanda.

Editat de 69uzi
Link spre comentariu

Placa are butoane,patru, lipite pe placa de baza.Date jos face la fel.U303 e cu dumpul cred, dar u302 e o memorie 25 care ce rol are?

Ce-ai vrut sa spui in"U303 e cu dumpul cred, dar u302 e o memorie 25 care ce rol are?"?Fii mai explicit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări